4 tankar om “Geometriska figurer

  • Daniel Sinik säger:

   Fritidsbloggen finns länkad i klassbloggen och med uppmaning om prenumeration på Norrgårdens fritidsblogg samt även information om att all info som rör fritids hänvisas till fritidsbloggen. Detta togs också upp på föräldramötet och finns även återgivet i protokollet. Via hemsidan går det också att hitta till Norrgårdens fritidsblogg. Informationen kring fritidsdagen har även publicerats där.
   Jag har nu meddelat it-teknikern att uppdatera länken så den går till Norrgårdens fritidsblogg 🙂

 1. Pia Hellsten säger:

  Hej, enl info på föräldrarmötet och som också finns noterat i protokollet så sker hämtning senast kl14.30 imorgon ons den 13:e. Stämmer det då det inte finns med i veckobrevet för den här veckan…

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *